Biz kimiz

2005 Yılında kurulan İbrahimli Yapı firması, kısa vadede imza attığı farklı projeler sayesinde adını sektörde duyurmayı başarmıştır. Birecik ve Gaziantep genelinde 20’yi aşkın projeye imza atan İbrahimli Yapı, 2016 yılında bünyesinde barındırdığı mühendis, mimar, muhasebe ve satış ve tanıtım müdürleriyle kurumsal yapıya geçerek İbrahimli Müteahhitlik Yapı Gayrimenkul Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti ismiyle bulunduğu sektörde yerini sağlamlaştırmıştır. Kurulduğu günden bugüne edindiği bilgi birikimi ve tecrübesiyle yenilikçi projelere imza atan İbrahimli Yapı’nın başarısının altında verimli iş gücü, ileri teknoloji, yeniliğe ve gelişime her zaman açık olmak yatmaktadır. İbrahimli Yapı, zaman içinde doğru yerde, doğru zamanda, doğru proje kavramını iş anlayışına dönüştürmüştür. Ülkesine ve Gaziantep’e değer katan tüm çalışmalarıyla öncü olan İbrahimli Yapı, bulunduğu bölge genelinde beğeni toplayan birçok projenin yönetiminde aktif bir şekilde rol almaktadır. Güvenin ve başarının simgesi haline gelen İbrahimli Yapı bu değerlerini nesilden nesile aktarabilmek ve başarılarına artı değerler katabilmek adına iş hayatındaki istikrarlı ve sağlam ilerleyişine devam etmektedir.

Bugünlere gelmemizdeki katkınız için siz değerli dostlarımıza teşekkür ederiz.

Misyonumuz

Bizler inşaat sektöründe katma değerli fikirler üreterek trendleri takip eden değil belirleyen çizgimizle, en iyiye ulaşmanın sürekli kendini yenilemeyle mümkün olduğunu bilerek, sadece bina değil müşterilerimizle aramızda sağlam bir güven ile markalı konutlar inşa ederek sizlerin sevdiklerinizle paylaştığınız anılarınızın bir parçası olmak için varız.

Vizyonumuz

İbrahimli Yapı müşterilerinin istek ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde analiz ederek doğru ve kazançlı bir yatırım sağlamak için güvenli, estetik, özgün projeler geliştirmektir. Bizler sevdiklerinizle zaman geçirdiğiniz evlerinizi  ergonomik ve kusursuz çizgilerle tasarlamak ve kullanımınıza sunmak için çalışırız.